neděle 7. března 2021

Jehlicovník

 Já raději říkám organizér na jehlice... ale jak chcete. Prostě domeček na všechny ty jehlice, háčky, nůžky, značkovače, koncovky atd. Vše je po ruce a uspořádané. K taštičkám z folkórním motivem přibyly ještě dva tyto organizéry, které jsou ihned k zakoupení na Fléru nebo můžete psát na email, FB nebo Instagram.
5 komentářů:

 1. Krásné, jako vždy :-). TAké mám ráda všechny pomůcky na pletení a háčkování pěkně uspořádané, hned pak vím kam sáhnout.
  Krásné dny.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné vzory, radost pohledět 🙂

  OdpovědětVymazat
 3. Ten černý s barevnými květy je top! Já bych si do něj teda dala háčkovací háčky. Nic jiného bohužel neumím. Jen tedy jsem absolutním odpůrcem Fleru. Nějak se mi tam špatně funguje. Založila jsem si na svoje výrobky prodejní web, udělala jsem dobrou SEO optimalizaci a všechno frčí. :) Velice doporučuji, pokud je šití jako přivýdělek.

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. Ty brďo, to vypadá fakt dobře. To bych mohl pořídit ženě, to by se jí určitě líbilo. Teď jí přišla zase nějaká pletací příze, tak mám pocit, že něco plánuje. I když nevím, proč zrovna teď na začátku jara, když budeme chodit na zahradu a tak dále. Ale tak to je její věc, do toho já jí určitě mluvit nebudu.

  OdpovědětVymazat