neděle 9. června 2013

Netvořím ....

Tentokrát se hlásím s příspěvkem zcela netvořícím. Mám nějaký útlum či co to je :-) Měla jsem několik dní migrénu a tak nebyla ani síla se do čehokoli pustit. Nicméně jsem už před pár dny vyráběla sirup z černého bezu. Manžel natrhal a já zpracovala ... Recept je od Mery13 a najdete ho TADY . A výsledek - sirup tak chutnal, že jsem se pustila do další várky, tentokrát jsem přidala navíc mátu.


Taky se musím pochlubit, jaké krásné kytky jsem dostala od dětí a manžela k narozeninám.. Děkuji jim i touto cestou, udělali jste mi velkou radost. 


 a gratulant z nejmilejších ( druhý ušák chybí, no jo - už si to bez nich nedokážeme představit )


P.S. - Nezahálím tak docela. Mám rozešitou deku,ale trvá mi to .... Snad už se příště pochlubím.

9 komentářů:

 1. Jituš, kytičky jsou nádherné!!! Také mám teď útlum, a týden byl snad pohromou pro všechny migreniky, u nás ségra, muž i já jsme si užili... Na deku se těším, v Tvém podání to bude zase bomba :-) Měj se krásně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ahoj Jani, taky zdravím a migréna - není co dodat... bylo to děsné.

   Vymazat
 2. Jituš ♥ přeji Ti opožděně vše nejlepší k narozeninám♥
  ..holka ani nemluv ..mě bolí celej člověk!!!to je to hnusné počasí ..teď nás to sluníčko dva dny namlsalo, ale dnes zase leje a je bouřka..tak rychle jsem doma už dlouho nebyla ..(pšt se bojím :-))))
  a ten bez u nás snad ani nevykvete ...měj se krásně pa pa♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Táni, děkuji moc. Škoda,že jsme se opět v Brně nepotkaly. Bez je už u nás pryč, i tak jsem stihla dvě várky. Dnes leje pro změnu u nás, o víkendu bylo vedro.

   Vymazat
 3. Jitulko ... posílám pohlazení, ať je lépe ju. Vždycky to poznám na Janusce. Kytičky jsou nádherné a malý ušatý je chumlík ... Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni díky, už je líp, jenom aby mi to chvilku vydrželo. Tentokrát za to mohla asi prudká změna počasí.

   Vymazat
 4. Jitu, sirup taky dělám a je úžasný!
  Přeji všechno nej k narozeninám a posílám pozdravy, Helena

  OdpovědětVymazat