čtvrtek 9. srpna 2012

Pro Kačenku

Naše Kačka má 4.té narozeniny. Je to holčička od manželova syna, čili jsem taková náhradní babička. A jako správná babička jsem pro Kačenku ušila deku - podle pojmenování hlavního panelu - Banda z džungle a navíc polštář ze zbytků. Panel se mi moc líbí a už pěknou chvilku mi tu ležel a tak jsem ráda, že nakonec zůstane vlastně skoro doma. Taky jsem zkusila volné quiltování, trénink musí být. Sice to není pořád to pravé ořechové, ale trénink dělá mistra :-)
14 komentářů:

 1. Krásný Jituš, a to prošívání se ti teda povedlo!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, prošívání není zdaleka bez chyby, ale snažím se

   Vymazat
 2. Máš to překrásné, snad někdy dokážu něco podobného.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to je luxus!!!!!!!!!!! Nádhera!

  OdpovědětVymazat
 4. Jé, to je zase krásné! Moc se Ti to Jíťo zase povedlo!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Moc krásná deka, Kačenka bude mít určitě radost z babiččina dárku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že bude mít radost.... Ale tak znáš děti. I když na vánoce dostala šitou myš Bertu a ani si jí skoro nevšimla a teď - nedá ji z ruky a spí spolu v posteli. Když ji nemá, tak ji hledá a nechce bez ní spát.

   Vymazat
 6. Jituško ..jsi moc hodná babička !!deka je úžasná a ten quilt Ti moc závidím já to zkoušela☺☻☺ ..muž sice říkal ,že dorý ,ale neumím zatáčet do prava :-((((takže nastane tvrdý tréning !!!už se vidím jak u Tebe opisuji !!☺
  jo a málem bych zapoměla to ruční prošití je nnnnááááádhernéééé!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se sem chodit "nasosat" pravidelně - ta je fakt ňuchňací:))

   Vymazat
  2. Jé, holky co říct....vy jste prostě úžasné. Moc a moc děkuji za vaše komentáře a taky čas, který jste si udělaly a zastavily se u mě. Krásnou neděli vám přeji.

   Vymazat
 7. Jééé moc krásné,mám chvilku času když dětičky spinkají a objevuji nové blogy ...a opět jsem měla štěstí a narazila na Váš úžasný plný krásných věciček....Lucka

  OdpovědětVymazat